Сьогодні у Military Media Center підтвердили деокупацію села Роботино. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила про його звільнення.
Ще на минулому тижні українські військові підняли Державний прапор над Роботино. Також вони допомогли евакуюватися місцевим мешканцям. Наразі йдуть запеклі бої з окупантами в районі Очеретуватого та Новопрокопівки.
Раніше ми повідомляли про наслідки підриву загарбниками Каховської ГЕС для Запорізької області.

