Міноборони підтвердило деокупацію села Роботино

Роботино
Сьогодні у Military Media Center підтвердили деокупацію села Роботино. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила про його звільнення. 

Ще на минулому тижні українські військові підняли Державний прапор над Роботино. Також вони допомогли евакуюватися місцевим мешканцям. Наразі йдуть запеклі бої з окупантами в районі Очеретуватого та Новопрокопівки. 

Раніше ми повідомляли про наслідки підриву загарбниками Каховської ГЕС для Запорізької області. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *