На ТОТ у загарбників не вистачає людей, щоб впоратися з наслідками негоди 

впоратися з наслідками негоди
Через брак людей окупанти не можуть впоратися з наслідками негоди, яка наразі панує. Рашисти відчувають дефіцит “робочих рук” у всіх сферах. 

Люди або виїхали з тимчасово окупованої території, або навідріз відмовляються йти на співпрацю з окупантами. Наразі саме через брак людей окупантам ніяк не вдається впоратися з наслідками негоди. Наразі на ТОТ залишаються без електроенергії сотні населених пунктів. 

Раніше ми повідомляли, що Запорізька область будує плани стосовно деокупації. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *