Через брак людей окупанти не можуть впоратися з наслідками негоди, яка наразі панує. Рашисти відчувають дефіцит “робочих рук” у всіх сферах.
Люди або виїхали з тимчасово окупованої території, або навідріз відмовляються йти на співпрацю з окупантами. Наразі саме через брак людей окупантам ніяк не вдається впоратися з наслідками негоди. Наразі на ТОТ залишаються без електроенергії сотні населених пунктів.
Раніше ми повідомляли, що Запорізька область будує плани стосовно деокупації.

