На ТОТ України окупанти “офіційно” відбирають житло українців 

України
На тимчасово окупованих територіях України загарбники розпочали “офіційний” дерибан всій нерухомості громадян України. 


Кілька днів тому уряд країни-агресора затвердив “програму”, яка повинна забезпечити безоплатним житлом “окремі категорії громадян”. Звісно ж, що першими у цьому списку військові рф. Далі йдуть прокурори та поліціянти, які у більшості своїй є зрадниками України. 

Раніше ми повідомляли, що СБУ затримала 19-річну студентку, яка коригувала ворожі удари по Запоріжжю (ВІДЕО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *