На тимчасово окупованих територіях України загарбники розпочали “офіційний” дерибан всій нерухомості громадян України.
Кілька днів тому уряд країни-агресора затвердив “програму”, яка повинна забезпечити безоплатним житлом “окремі категорії громадян”. Звісно ж, що першими у цьому списку військові рф. Далі йдуть прокурори та поліціянти, які у більшості своїй є зрадниками України.
Раніше ми повідомляли, що СБУ затримала 19-річну студентку, яка коригувала ворожі удари по Запоріжжю (ВІДЕО).

