На випадок аварії на ЗАЕС готові всі плани евакуації з неокупованої території Запорізької області.
Поки окупанти перебувають на території Запорізької АЕС, зберігається ризик аварії. Тому керівництво області підготувалося до такого сценарію та можливої евакуації.
Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух в ефірі національного телемарафону. Отже, у разі надзвичайної ситуації на неокупованій території Запорізької області вже розроблено плани евакуації. Людям, які перебувають під окупацією, голова області радить виїжджати. Насамперед це стосується жителів Енергодару – особливо жінок та дітей.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі звільнили голову Нацполіції області.

