російські окупанти намагаються відновити залізничне сполучення на Розівку і далі в сторону Маріуполя. Воно було зруйноване через дії партизанів та ЗСУ.
Про це повідомив військовий кореспондент Богдан Мірошников. За його інформацією, лінія фронту в Запорізькій області не змінилася. А бої точаться у напрямку Полог та Василівки.
Напередодні Сили оборони обрубали окупантам у Запорізькій області одну з можливостей поповнювати озброєння. Поряд із селом Старобогданівка було пошкоджено залізничний міст. У районі села Чернігівка у Запорізькій області Сили оборони також пошкодили залізничний міст. Завдяки цьому окупанти тепер не зможуть використати його у своїх цілях.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі 20 грудня продовжать відключати світло за графіком.

