Окупанти намагаються відновити залізницю у Запорізькій області

Окупанти намагаються відновити
російські окупанти намагаються відновити залізничне сполучення на Розівку і далі в сторону Маріуполя. Воно було зруйноване через дії партизанів та ЗСУ.

Про це повідомив військовий кореспондент Богдан Мірошников. За його інформацією, лінія фронту в Запорізькій області не змінилася. А бої точаться у напрямку Полог та Василівки.

Напередодні Сили оборони обрубали окупантам у Запорізькій області одну з можливостей поповнювати озброєння. Поряд із селом Старобогданівка було пошкоджено залізничний міст. У районі села Чернігівка у Запорізькій області Сили оборони також пошкодили залізничний міст. Завдяки цьому окупанти тепер не зможуть використати його у своїх цілях.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі 20 грудня продовжать відключати світло за графіком.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *