Російські війська вкотре відкрили вогонь населеними пунктами Запорізької області. Окупанти обстріляли два села та два міста.
Про це повідомили у ЗОВА. Рашисти обстріляли цивільну інфраструктуру одразу у 4 населених пунктах. Під ворожий вогонь потрапили Преображенка, Новоандріївка, Оріхів та Гуляйполе.
До поліції надійшло 18 повідомлень про руйнування цивільних об’єктів внаслідок російських обстрілів.
Раніше ми повідомляли, що СБУ затримала коригувальника ракетних ударів по Запоріжжю.

