Окупанти зруйнували житлові будинки та інфраструктуру у трьох населених пунктах Запорізької області.
Війська росії продовжують обстрілювати позиції українських військових, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.
За повідомленням ГУНП у Запорізькій області минулої доби окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Гуляйполя, Орєхова та Таврійського.
Надійшло 12 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів.
Раніше ми повідомляли, що ЗСУ вдарили по базі окупантів у Мелітополі.

