Окупанти продовжують обстрілювати Запорізьку область

продовжують обстрілювати
Окупанти зруйнували житлові будинки та інфраструктуру у трьох населених пунктах Запорізької області.

Війська росії продовжують обстрілювати позиції українських військових, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області минулої доби окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Гуляйполя, Орєхова та Таврійського.

Надійшло 12 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ вдарили по базі окупантів у Мелітополі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *