Окупанти розграбовують майно підприємств у Токмаку 

у Токмаку
Рашисти розкрали та вивезли майно ковальсько-штампувального заводу у Токмаку. Усі підприємства, які знаходяться на ТОТ, піддаються грабежу. 

Центр національного спротиву у Токмаку стверджує, що у загарбників розроблено план, згідно з яким окупанти при найменшому погіршенні ситуації на фронті починають розграбовувати “все що бачать”. 

Раніше ми повідомляли про безплатну евакуацію з Запоріжжя до Львова. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *