З неофіційних джерел відомо, що військові країни-агресора захопили позиції біля Роботине. Генштаб поки не підтвердив цю інформацію.
Більшість фахівців інституту вивчення війни вважають, що українські військові спеціально відійшли для того, щоб зайняти більш сприятливі для себе позиції оборони на зимовий період.

Раніше ми повідомляли, що у порту Феодосії зменшилась кількість кораблів рф (ВІДЕО).

