Вночі у Запоріжжі було чути чотири вибухи. Як виявилось, по обласному центру завдали ракетного удару. Під ворожий вогонь потрапили околиці міста.
Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух. Минулої ночі, близько 00:40 війська Росії завдали ракетного удару по Запоріжжі. Чотири ворожі ракети С-300 пошкодили технічні будинки одного з об’єктів інфраструктури.
Удари припали на околиці міста. Як припустив голова області, вогонь вели із тимчасово окупованої Василівки. Серед людей постраждалих немає.
Раніше ми повідомляли, що окупанти переносять дату проведення «референдуму» у Запорізькій області.

