Поліція повернула загубленого та змерзлого чоловіка додому 

чоловіка додому
 Сьогодні вночі патрульні поліціянти повернули чоловіка додому, який змерз та загубився на вулиці під час комендантської години. 


Стурбований чоловік подзвонив до поліції з проханням про допомогу. При цьому зміг назвати тільки назву вулиці у Дніпровському районі Запоріжжя. Зв’язок обірвався і патрульні поліціянти відразу вирушили на пошуки чоловіка, котрий дзвонив. Чоловіка додому повернули активні пошуки патрульних, котрі спочатку відігріли 44-річного громадянина у службовому авто, а згодом привезли його додому. Завдяки злагодженій праці та піклуванню чоловік вже знаходиться у колі родини. Від медичної допомоги він відмовився, на разі з ним все гаразд. 

Раніше ми повідомляли, що суд залишив Вячеслава Богуслаєва під вартою.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *