Про деокупацію ЗАЕС дипломатичним шляхом та схвалення відповідної резолюції проголосувало понад 100 країн світу на Саміті миру.
Вчора, 16 червня, у Швейцарії понад 100 країн світу схвалили резолюцію, у якій закликали рф повернуту Запорізьку атомну електростанцію під повний контроль України. Нагадаємо, що ЗАЕС — найнебезпечніший об’єкт на європейському континенті. До того ж “спеціалісти” країни-окупанта просто не в змозі забезпечити безпеку на атомній станції. Своєю чергою НАЕК “Енергоатом” заявив, що докладе максимум зусиль задля безпечної та надійної роботи станції.
Раніше ми повідомляли, що школу №53 обіцяють відремонтувати до кінця поточного року (ФОТО).

