До кінця цього року буде відремонтовано школу №53. Вона значно постраждала від пожежі, яка сталася 22 червня 2015 року через порушення правил пожежної безпеки.
Про рішення відремонтувати школу №53, яка розташована у Шевченківському районі обласного центру, повідомила Регіна Харченко. Вона зазначила, що навчальний заклад повністю оновиться завдяки крутому дизайну. Та найголовніше, за словами секретарки Запорізької міської ради, що у школі облаштують протирадіаційне укриття та навіть власну котельню.
300 учнів зможуть отримувати нові знання у комфортному та безпечному місці.


Раніше ми повідомляли, що поліція затримала злочинця, який виніс з банку 400 тисяч доларів (ВІДЕО).

