Посадовець військової частини брав з бійців по 4 тисячі гривень за день відгулу 

за день відгулу
ДБР викрило посадовця військової частини на Одещині, який збагачувався за рахунок бійців. За день відгулу він отримував по 4 тисячі гривень. 


Командир військової частини отримував з кожного бійця по 4 тисячі гривень за день відгулу. Правоохоронці задокументували десять фактів отримання посадовцем хабаря. Також слідству відомі факти коли посадовець застосовував силу на тих бійцях, які не погоджувалися платити йому “данину”. Наразі підозрюваний знаходиться під вартою та очікує на суд. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Раніше ми повідомляли, що 29 січня вшановують пам’ять героїв Крут. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *