Кілька днів тому військовий комісар Харківського ТЦК Володимир Арап висловився с приводу того, що надалі громадяни України будуть отримувати повістки в “Дії”. Федоров спростував.
Мінцифра відреагувала на резонансну заяву Володимира Арапа. Михайло Федоров підкреслив, що повістки в “Дії” можуть вдарити по бренду. Електронних повісток не буде. Це спільне рішення Міністерства оборони України та Мінцифри.
Керівник з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік прокоментував: «Є встановлений порядок видачі повісток військовозобов’язаним, він актуалізований і в тій нормативці, яка вийшла. Як бачимо, там питання «Дії» взагалі не стоїть».
Раніше ми повідомляли, що поліція охорони продовжує встановлювати “тривожні кнопки”.

