Вдень 16 червня у Дніпровську районі Запоріжжя сталася стрілянина. В наслідок якої загинув мешканець обласного центру.
Слідство встановило, що близько 15:30 16 червня на вулиці посварилися два чоловіки. Один з чоловіків дістав вогнепальну зброю та здійснив в іншого кілька пострілів майже впритул. На жаль, допомогти потерпілому не змогли, він помер на місці, а стрілець втік.
Завдяки оперативному реагуванню правоохоронців чоловіка, якого підозрюють у вбивстві, вже затримано.
Триває слідство.



Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі тестують новий метод боротьби з амброзією.

