Сховище в одній з лікарень, м’яко кажучи, вражає своїм станом. На другому році війни відвідувачі, пацієнти та персонал лікарні не мають належного укриття.
Неналежний стан лікарняного укриття став причиною звернення Запорізької обласної прокуратури до суду. У позові йдеться про зобов’язання лікарні привести укриття до належного стану.
“У сховищі, яке призначене для укриття 150 осіб, відсутні системи вентиляції, електропостачання, водопроводу та каналізації, що підтверджує неготовність до використання вказаної захисної споруди за призначенням”. — пояснює Запорізька обласна прокуратура.

Раніше ми повідомляли, що новини Запоріжжя: нетверезого керманича зупинило дерево.

