Поліція затримала раніше судимого мешканця Запоріжжя, який пограбував 85-річного пенсіонера, який пересувається на милицях.
Зловмисник скористався тим, що літній чоловік пересувається на милицях, та нахабно відібрав у 85-річного чоловіка мобільний телефон. Поліціанти розшукали та затримали злодія в Олександрівському районі міста, при ньому був і вкрадений телефон. Правоохоронці повернули гаджет власнику. Злодієм виявився раніше судимий 28-річний мешканець Запоріжжя, який вживає наркотики та не працює.
Наразі зловмиснику загрожує до десяти років за ґратами.


Раніше ми повідомляли про з Днем ССО Збройних Сил України! (ВІДЕО).

