Рашисти вдарили авіабомбою по людях, які прийшли за гуманітарною допомогою (ВІДЕО) 

за гуманітарною допомогою
Загарбники продовжують тероризувати мирне населення Оріхова. Вчора окупанти вдарили авіабомбою по людях, які прийшли за гуманітарною допомогою. 

Внаслідок ворожого авіаудару загинуло 4 осіб, ще 13 поранено. Люди прийшли у школу до пункту незламності за гуманітарною допомогою. Під завалами можуть бути люди. Тривають пошуково-рятувальні роботи. 

Раніше ми повідомляли, що прикордонники затримали двох чоловіків, які “форсували” Дністер на надувному матраці. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *