Рівень радіації у Запоріжжі мірятимуть кожні 2 години 

кожні 2 години
Запорізька АЕС та саме місто-супутник перебуває під гнітом вже 498 днів. Тому було прийнято рішення про вимірювання рівня радіації кожні 2 години. 


Всього з 11 тисяч робітників станції залишилось працювати близько 6 тисяч. Половина з них не перейшли працювати на бік окупантів. Наші незламніспіввітчизникипостійно піддаються тиску та тортурам, їх примушують отримати паспорти країни-терориста. Крім робітників на станції перебувають приблизно п’ятсот загарбників. До того ж ЗАЕС замінована.

“На сьогодні прийнято рішення, що кожні 2 години ми маємо мірятиіконтролювати саме рівень радіації”. — розповів на брифінгу в Медіацентрі ОВА голова ЗОВА Юрій Малашко.

Наразі рівень воду у ставку-охолоджувачі та рівень радіації в нормі. 

Раніше ми повідомляли, що сьогодні зранку ворожа авіація скинула на острів Зміїний фугасну бомбу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *