“Роумінг як вдома”: над якими корисними законопроєктами працює ВР

Роумінг як вдома
У ВРУ пройшов друге читання законопроєкт №10265, який дозволить українцям користуватися єдиною зоною роумінгу з Європейським Союзом.

“Роумінг як вдома” дасть можливість громадянам України у ЄС протягом 4-х місяців не доплачувати за додаткові послуги роумінгу. Звісно ж, що своєю чергою громадяни ЄС також зможуть користуватися своїми національними тарифами мобільного зв’язку під час перебування в Україні.

“Це не тільки важливий крок на шляху до євроінтеграції, але й суттєве покращення інвестиційного клімату для бізнесу у сфері електронних комунікацій”, — прокоментував цей корисний законопроєкт народний депутат України Сергій Штепа.

Крім цьогом ВРУ працює над:

— законопроєктом №10190, який нарешті дозволить чітко визначити факти електронно-комунікаційного шахрайства та притягати злочинців до кримінальної відповідальності у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років. Якщо казати простішими словами, то всім “працівникам” фінансових пірамід, кол-центрів та так званих “офісів” краще знайти легальну роботу, щоб не сісти.

Сергій Штепа зазначив, що це “рішення, яке давно вже назріло”;

— законопроєктом №9092-3. Так, українці будуть отримувати більші штрафи у разі паркування у недозволених місцях. Але є і плюс — місцева влада, на час дії воєнного стану в країні, більше не зможе евакуйовувати автотранспортні засоби.

Стосовно цього законопроєкту парламентар вважає, що по деяких пунктах його треба буде пропрацювати більш комплексно;

— законопроєктом №11092. Тут простіше. Заклади вищої, професійної та середньої освіти введуть предмет “Захист України” замість суто формальної ДВП.

Раніше ми повідомляли, що запорізька область поповниться камерами відеоспостереження та зупинками-укриттями.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *