З другого жовтня по одинадцяте листопада у Запорізькій області померло від COVID-19 семеро людей. Хворих на коронавірус в області стає все більше.
Більше смертельних випадків через COVID-19 у літніх людей. В них спостерігається більш важкий перебіг хвороби. Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що ймовірність захворіти на коронавірус при повній вакцинації складає близько 6%. Містяни можуть безоплатно зробити щеплення вакцинами Janssen та Pfizer у медичних закладах міста.
Раніше ми повідомляли про наслідки ранкової ворожої атаки Запоріжжя балістичною ракетою (ВІДЕО).

