Семеро людей померли від COVID-19 у Запорізькій області менш ніж за два місяці 

COVID
З другого жовтня по одинадцяте листопада у Запорізькій області померло від COVID-19 семеро людей. Хворих на коронавірус в області стає все більше. 

Більше смертельних випадків через COVID-19 у літніх людей. В них спостерігається більш важкий перебіг хвороби. Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що ймовірність захворіти на коронавірус при повній вакцинації складає близько 6%. Містяни можуть безоплатно зробити щеплення вакцинами Janssen та Pfizer у медичних закладах міста. 

Раніше ми повідомляли про наслідки ранкової ворожої атаки Запоріжжя балістичною ракетою (ВІДЕО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *