У ніч з 19 на 20 серпня можна буде насолодитися унікальним явищем — “Блакитним місяцем”. Зазначимо, що місяць таким буває раз на 2-3 роки.
Це вже третє повнолуння цього літа. Місяць максимально близько наблизиться до Землі та буде виглядати набагато більше звичайного. А ось його колір наблизиться до блакитного через астрономічні особливості.
Раніше ми повідомляли, що здіймається скандал з благодійним фондом який збирав кошти на відновлення “Охматдиту”.

