Практично щоночі Запоріжжя піддається ворожим атакам. Окупанти б’ють ракетами по об’єктах інфраструктури. Однак ця ніч стала винятком.
За останні тижні практично кожну ніч у Запоріжжі відбувається ворожий обстріл. Окупанти здійснюють по обласному центру ракетні удари та завдають шкоди об’єктам інфраструктури.
Як правило, атаки відбуваються після опівночі. Однак ця ніч пройшла спокійно для запорожців. Прильотів по місту не сталося, що стало винятком із сумного правила, що вже склалося.
Раніше ми повідомляли, що у Мелітополі силами росгвардії почалися облави на чоловіків.

