Старух обіцяє тримати ціни на товари в області на контролі

ціни на товари
Ціни на товари в Запорізькій області триматимуться на контролі. Таке повідомив Олександр Старух після звіту департаменту економічного розвитку ЗОВА.

Департамент економічного розвитку ЗОВА оприлюднив свіжу інформацію про стан економіки у Запорізькій області. Аналіз викликає занепокоєння, на Запоріжжі, як і по всій Україні, зросли темпи інфляції. Тому керівництво області планує взяти ціни на товари на контроль.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації порахували, що у серпні темпи інфляції в Україні зросли на 19,5%. Безпосередньо у Запорізькій області цей рівень трохи нижчий, але ціни на різні товари зросли. Так вартість непродовольчих товарів зросла на 20,3% (посуд, меблі, побутова техніка та хімія). А на продовольчі ціни зросли на 25%. Найбільше зросли ціни на яйця – 8,8% та фрукти – 6,1%. Цукор подорожчав на 3,6%, свинина, хліб та хлібобулочні вироби на 2,2%, а сири – на 2,7%.

«На високу вартість товарів вплинули порушення ланцюгів постачання, руйнування виробничих потужностей та інфраструктури, а також скорочення пропозиції товарів та послуг. Однак динаміку вартості товарів на споживчому ринку ми триматимемо на контролі і не допустимо спекуляцій», – так заявив очільник області Олександр Старух у ході чергового брифінгу.

Раніше ми повідомляли про COVID-19: у МОЗ розказали, чи вводитимуть в Україні локдаун.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *