Старух закликає операторів зв’язку забезпечувати сталу роботу мереж

роботу мереж
На думку голови Запорізької ОВА Олександра Старуха, оператори зв’язку повинні забезпечити безперервну роботу мереж під час відключення електроенергії.

Жителі Запоріжжя стикнулися з проблемами зі зв’язком під час погодинних відключень електроенергії. Відключення електрики виявили системні прогалини в роботі операторів мобільного зв’язку. Абоненти скаржаться на непрацюючі телефони та на неможливість здійснювати дзвінки. Також з перебоями працює мобільний інтернет, що значно погіршує можливість людям спілкуватися у месенджерах. У ЗОВА вважають, що зараз зв’язок є питанням життя, а тому мобільні оператори повинні негайно вирішувати проблему і забезпечити сталу роботу мереж. Адже йде вже восьмий місяць війни.

«Ворог б’є по об’єктах критичної інфраструктури. Надважливим є об’єднання зусиль і участь великого бізнесу, який працює у критично-важливих для держави сферах. У важкі для країни часи, великий бізнес об’єднує людські й фінансові ресурси заради Перемоги. Зараз ми готові надати мобільним операторам генератори у тимчасове користування, але у найближчий час потрібно буде придбати власні.», – повідомив Олександр Старух у своїх соціальних мережах.

Реакції від головних операторів мобільного зв’язку на таку заяву поки немає. Однак, зважаючи на нові реалії, у яких живуть запоріжці, пропозиція є доволі доречною. Адже саме зараз для всіх великих бізнесів настав час допомагати Україні, яка багато років надавала можливість розвиватися та масштабувати бізнес.

Раніше ми повідомляли про Євробачення 2023 – українцям пропонують обрати журі Нацвідбору.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *