Третю добу поспіль окупанти нещадно обстрілюють Запоріжжя (ФОТО)

Третю добу поспіль
Обласний центр вже третю добу поспіль знаходиться під обстрілом загарбників. Відомо, що поранення отримали 7 людей: 5 чоловіків та 2 жінки. 

Вчора, 24 вересня, з 21:30 до 21:52 військові країни-агресорки завдали 4 удари (попередньо КАБами) по приватному сектору та цвинтарю. Пошкоджень зазнали більше ніж 30 будинків, один з них зруйновано вщент російською ракетою. Крім цього пошкоджень зазнали господарські споруди, автівки, гаражі та об’єкти інфраструктури. Наразі пошуково-рятувальну операцію завершено. 

Третю добу поспіль

Третю добу поспіль

Третю добу поспіль

Раніше ми повідомляли, що вибухотехніки знищили знайдену нерозірвану авіабомбу. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *