Громадська організація “Запорізька зоозахистна ліга” розпочала лікування лебедів у центральному парку відпочинку обласного центру.
На жаль, з чотирьох лебедят у пари благородних птахів залишилось тільки одне дитинча. Волонтери більше ніж тиждень чекали на такий необхідний птахам лікувальний засіб. Нарешті лікування лебедів розпочалося. Батьки будуть приймати ліки за для профілактики, а маленьке лебедя за для оздоровлення.
Наразі стан здоров’я лебедів контролюється.


Раніше ми повідомляли, що запорізьким волонтером організований безоплатний дитячий літній табір.

