Після знищення російського корабля “Новочеркаськ” у порту Феодосії значно зменшилась кількість кораблів країни-терориста.
На супутникових знімках можна побачити як втікали кораблі загарбників з порту Феодосії. На місці знищення “Новочеркаська” наразі лишилося два судна чорноморського флоту рф: сильно пошкоджений навчально-тренувальний корабель та суховантажне судно.
Раніше ми повідомляли, що загарбники на окупованій території готуються до виборів президента країни-агресора.

