Жахлива новина надійшла з Вільнянська. Сьогодні вночі російські окупаційні війська ракетами обстріляли пологове відділення Вільнянської лікарні.
Внаслідок ракетного удару на території місцевої лікарні зруйновано двоповерховий корпус пологового відділення. У цей час у відділенні перебувала одна породілля із новонародженою дитиною, а також лікар.
На жаль, у результаті атаки новонароджене немовля загинуло. Жінку і лікаря вдалося врятовати з-під уламків будівлі. За попередньою інформацією під завалами більше нікого не було.

Раніше ми писали, що рашисти вчергове обстріляли населені пункти Запорізької області.

