Нарешті, через півтора місяця після закінчення літа, в обласний центр прийде осінь.
Якщо вірити у прогнози синоптиків, то до кінця цієї неділі стовпчик термометра вночі буде показувати всього +5 градусів. Тож саме час утеплюватися та не забувати вдома парасольки.

Раніше ми повідомляли, що 14 жовтня День звільнення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

