У Олександрівському районі міста з початку 2024 року польською компанією ведеться будівництво нового торгівельно-розважального центру “OST park”.
В обласному центрі між вулицями Шкільною та Поштовою продовжується будівництво нового ТРЦ. Забудова буде мати 5 поверхів: три поверхи займе паркінг та ще два комерційні приміщення. При цьому під ТРЦ буде сучасне бомбосховище, що даватиме змогу працювати під час повітряних тривог.
Вже на початку наступного року планується ввести в експлуатацію частину центру. А ось вже офіційне відкриття ТРЦ відбудеться у другому кварталі 2026 року.
Раніше ми повідомляли, що міська влада Запоріжжя працює над новим проєктом кіоскоукриттів.

