У Запоріжжі скасували графіки відключень світла

відмінили погодинні
Графіки стабілізаційних відключень світла у Запоріжжі скасували. Споживання електроенергії в регіоні знаходиться на рівні лімітів, яке встановило «Укренерго».

Про це повідомили у «Запоріжжяобленерго». Отже, у Запоріжжі станом на сьогодні не діють графіки відключення світла. У місті споживання електроенергії тримається у межах тих лімітів, що встановило «Укренерго». Тому потреби у цих графіках вже немає. До кінця доби відключень по місту уже не передбачається.

Раніше ми повідомляли, що поліція задокументувала наслідки воєнних злочинів на Запоріжжі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *