Графіки стабілізаційних відключень світла у Запоріжжі скасували. Споживання електроенергії в регіоні знаходиться на рівні лімітів, яке встановило «Укренерго».
Про це повідомили у «Запоріжжяобленерго». Отже, у Запоріжжі станом на сьогодні не діють графіки відключення світла. У місті споживання електроенергії тримається у межах тих лімітів, що встановило «Укренерго». Тому потреби у цих графіках вже немає. До кінця доби відключень по місту уже не передбачається.
Раніше ми повідомляли, що поліція задокументувала наслідки воєнних злочинів на Запоріжжі.

