Сьогодні, 20 вересня, о 13:20 у 9-й міській лікарні Запоріжжя вибухнула граната. На місці досі працюють поліціанти та вибухотехніки.
Внаслідок вибуху постраждав 41-річний пацієнт лікарні. Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили, що у палаті лікарні вибухнула граната, яка знаходилась серед речей постраждалого чоловіка. Йому надають необхідну медичну допомогу.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі контррозвідка СБУ затримала агента російського гру (ВІДЕО).

