У Запорізькій області зі ставка дістали тіло чоловіка, який пропав три дні назад (ФОТО) 

три дні назад
В одному зі ставків Вільнянського району Запорізької області виявили тіло чоловіка, який пішов з дому три дні назад і не повернувся більше. 

Вчора, 25 листопада, Служба порятунку отримала виклик від рибалки, який ловив рибу на ставку. Він повідомив, що бачить у воді тіло людини. Робітники ДСНС дістали тіло чоловіка з води та передали його поліціантам для проведення експертизи. Потонулим виявився містянин, який пропав три дні назад.  

Нагадуємо, що у Запорізькій області діє заборона відвідування водойм, річок та ставків через ведення бойових дій. 

три дні назад

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі чоловік викрав мобільний телефон з вітрини магазина (ФОТО).

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *