В одному зі ставків Вільнянського району Запорізької області виявили тіло чоловіка, який пішов з дому три дні назад і не повернувся більше.
Вчора, 25 листопада, Служба порятунку отримала виклик від рибалки, який ловив рибу на ставку. Він повідомив, що бачить у воді тіло людини. Робітники ДСНС дістали тіло чоловіка з води та передали його поліціантам для проведення експертизи. Потонулим виявився містянин, який пропав три дні назад.
Нагадуємо, що у Запорізькій області діє заборона відвідування водойм, річок та ставків через ведення бойових дій.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі чоловік викрав мобільний телефон з вітрини магазина (ФОТО).

