В Авдіївці рашисти розстріляли шістьох поранених українських воїнів 

шістьох поранених українських
15 лютого в Авдіївці загарбниками було розстріляно шістьох поранених українських захисників. Четверо з них були важко поранені. 

Шістьох поранених українських військових окупанти розстріляли відразу як зайшли до Авдіївки. Нагадаємо, що 14 лютого українські військові групами почали залишати місто через його оточення ворогом. За пораненими обіцяли повернутися наступного дня. Наші хлопці залишились чекали на обіцяну евакуацію на позиції “Зеніт”. 16 лютого кацапські медіа показали кадри на яких тіла розстріляних українців лежать на підлозі приміщення гаража №1.  

Побратими впізнали вбитих захисників України. Країна-терорист вкотре довела, що їй абсолютно байдуже на будь-які правила ведення війни. 

Раніше ми повідомляли про виїзд за кордон: поширення шахрайських схем на території України. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *