4 січня споживання в Україні зростає через поступове зниження температури та активізацію роботи бізнесу після святкових днів.
Саме тому для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України «Укренерго» довело ліміти споживання, що діють з 08:00 до 24:00. В Укренерго зазначили, що перевищення лімітів споживання призводить до застосування аварійних відключень. Більше того, у прифронтових регіонах на сході України під обстріл росіян вчергове потрапили енергетичні об’єкти розподільчих мереж. Усі ці обставини вкупі вимагають введення лімітів споживання для населення.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі встановлюють модульні укриття із залізобетону.

