Україні вдалося визволити 50 своїх захисників. Це був перший обмін військовополоненими у 2023 році.
Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Цього разу до своїх родин повертаються 25 воїнів Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців.
Серед звільнених захисників – 11 полонених із Чорнобильської АЕС, вісім захисників Маріуполя, дев’ять захисників Київщини, полонених із донецького, харківського, луганського напрямів, а також Чернігівщини та Херсонщини.
Серед звільнених військовослужбовців – 33 офіцери та 17 представників рядового та сержантського складу. Найстаршому звільненому – 54 роки, наймолодшому – 19.
Раніше ми повідомляли, що порушень громадського порядку у Запоріжжі на Різдво не було.

