Запоріжжя сьогодні застала в розпалі новина, що військових рф, у яких закінчився термін служби, тобто дембелей, не пропускають на кордоні.
«Якщо звільнили зі служби – вибору теж не залишається. От чоловіки з башкірїї жаліються, що їх затримали на кордоні і не пускають на росію. До пункту пропуску їхали на таксі, у зворотному напрямку знайшли тільки трактор» — розповіли сьогодні в Луганській ОВА.
Можемо здогадуватися, з якими думками та настроєм ці військові повертаються на нашу неньку. Змучені, голодні, але з нашими пральними машинами.
Як там вони казали? Своїх не кидають?
Раніше ми повідомляли чому впав рівень води в Каховському водосховищі?

