Сьогодні, 30 квітня, 35-річний місцевий мешканець Запоріжжя вирішив відкрити купальний сезон. Проте ледве не втопився у річці Дніпро.
Тонучого чоловіка виявили неподалік села Нижня Хортиця працівники поліції, які як раз займалися патрулюванням річки. Врятований чоловік розповів правоохоронцям, що він вирішив трохи поплавати, але ледве не втопився, бо його віднесло течією якомога далі від узбережжя. “Плавця” зігріли та доставили на берег. Медична допомога чоловіку не знадобилася.
Живий та щасливий він повернувся додому.


Раніше ми повідомляли, що фармацевтична компанія AstraZeneca зізналася у суді, що її вакцина викликає тромбоз.

