Наразі департамент економічного розвитку міськради спільно зі спонсорами реалізує проєкт щодо будівництва власної сонячної станції на території дитячої лікарні.
У майбутньому власна електростанція буде сприяти енергоефективності дитячої лікарні та зменшенню її енергозалежності.


Раніше ми повідомляли, що поліція затримала мешканця Вільнянська, який вирощував канабіс (ФОТО).

