Вночі ворог вкотре обстріляв передмістя Запоріжжя

Сьогодні вночі рашисти вчергове завдали ракетного удару по передмістю Запоріжжя. 

Як повідомляє Запорізька ОВА, на цей раз ракети влучили поруч з лікарнею. Внаслідок обстрілу, на щастя, люди не постраждали, чого не скажеш про будівлю лікарні. Десятки зруйнованих вікон.

обстріл запоріжжя

Раніше ми писали про те, коли сьогодні відключатимуть світло?

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *