Сьогодні вночі рашисти вчергове завдали ракетного удару по передмістю Запоріжжя.
Як повідомляє Запорізька ОВА, на цей раз ракети влучили поруч з лікарнею. Внаслідок обстрілу, на щастя, люди не постраждали, чого не скажеш про будівлю лікарні. Десятки зруйнованих вікон.

Раніше ми писали про те, коли сьогодні відключатимуть світло?

