Вперше за час повномасштабного вторгнення ворог атакував Запоріжжя дронами-камікадзе shahed-136.
Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Олександр Старух. Руйнувань зазнали об’єкти інфраструктури в двох районах Запоріжжя. За інформацією Старуха, сьогодні вночі окупант вперше застосував безпілотні літальні апарати. Попередньо це були БПЛА shahed-136. Саме тому містяни не чули надто гучних звуків вибухів. За попередньою інформацією, є один постраждалий, його ушпиталено.
«Окупант застосовує усе наявне озброєння проти цивільних жителів області. Ракети, РСЗВ, артилерія, тепер ще і так звані дрони-камікадзе. Будьте уважні! Не можна чіпати рештки боєприпасів. Не треба фотографувати, знімати відео та поширювати інформацію щодо атак. Довіряйте офіційним джерелам», – закликав жителів Запоріжжя Олександр Старух.
Раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді вшанували жертв ракетного удару по Запоріжжю.

