Сьогодні, 22 квітня, об 11:38 ворог наніс удар КАБами по одному з районів обласного центру. Наразі відомо про двох постраждалих, їх доправили до лікарні.
Пошкоджень зазнали багатоповерхові будинки, один з навчальних закладів та автівки мирних мешканців Запоріжжя.
Всі відповіді служби наразі усувають наслідки ворожої атаки.
ДРаніше ми повідомляли, що в обласному центрі тривають роботи з благоустрою «підземних» шкіл.

