У сквері Бочарова з’явилася величезна кількість атракціонів. При цьому, за для їх встановлення спилювали дерева, щоб атракціон міг стояти на газоні.
“Впевнена, що ніяких договорів у цих “підприємців” немає. І що робить департамент якогось управління? Що робить інспекція з благоустрою? А нова Муніципальна варта, яка, за словами пана т. в.о. мера, повинна виконувати завдання у сфері контролю благоустрою? Нічого не роблять”. — обурення місцевої мешканки.
До речі, нагадаємо, що у сквері Бочарова досі відсутній туалет.



Раніше ми повідомляли, що на Запоріжжі у річці Дніпро знайшли 50-кілограмову авіабомбу (ВІДЕО).

