Вячеславу Богуслаєву продовжили арешт на два місяці

Богуслаєву продовжили арешт
Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою експрезиденту «Мотор Січ» Вячеславу Богуслаєву до 11 лютого.

Про це повідомляють журналісти Радіо Свобода. При цьому сам Вячеслав Богуслаєв відмовився від коментарів. Адвокат Руслан Волинець повідомив, що рішення про оскарження прийматимуть після отримання повного рішення суду.

«За два місяці та з тих документів, які на сьогоднішній день надано до суду, жодних, що підтверджують факт продажу товарів з тих країн, у які продавала «Мотор Січ», і що саме той товар потрапив до росії, у матеріалах справи немає», – озвучив позицію захисту Волинець.

Нагадаємо, президент АТ «Мотор Січ» Вячеслав Богуслаєв був затриманий у Запоріжжі співробітниками СБУ за підозрою у співпраці з окупантами. Наразі його можуть обміняти на українських військовополонених. Вячеслава Богуслаєва підозрюють у колабораційній діяльності та допомозі державі-агресору. Також стверджується, що «Мотор Січ» незаконно постачала товари військового призначення для російської штурмової авіації. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Також відомо, що у затриманого президента «Мотор Січ» Вячеслава Богуслаєва журналісти програми «Схеми» (Радіо Свобода) виявили російське громадянство, яке він має ще з 2000 року.

Раніше ми показували, як працює зведена тактична група «Адам» (ВІДЕО)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *