В ніч з 1 на 2 січня у Хортицькому районі Запоріжжя чоловік виніс з супермаркету 60 літрів спиртних напоїв. Зловмисника затримала поліція.
Крадій, вибивши частину вхідної двері, проник вночі до супермаркету та викрав 60 літрів спиртних напоїв. Більша частина викраденого склало пиво. Про це сповістили працівники магазину, які прийшли на роботу. Викликані поліціанти передивилися записи з камер відеоспостереження. Правоохоронцями оперативно було встановлено особу підозрюваного та вже за кілька годин крадія було затримано.
Наразі 39-річному містянину загрожує відповідальність за скоєне у вигляді 8 років.


Раніше ми повідомляли, що до 15 років позбавлення волі засуджено зрадника з Сімферополя, який воював на боці окупантів.

