Загарбники депортують до рф працівників Запорізької АЕС

депортують до рф
Працівників, яки підписали контракти з росатомом, фактично депортують до рф. Точніше до ростовської області. Окупанти планують вивезти близько 3100 людей. 

Енергоатом працює над формуванням команди працівників, які будуть налагоджувати роботу Запорізької АЕС після її деокупації. 

Раніше ми повідомляли, що республіка Польща передала Україні 10 Міг-29. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *