Закінчено абсорбування витоку нафтопродуктів після атаки ДніпроГЕСу (ФОТО) 

атаки ДніпроГЕСу
Виток нафтопродуктів, який стався після ворожої атаки ДніпроГЕСу, абсорбовано. Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу. 

“Оброблено плями, які прибило до берега та затримано в піні загальною площею понад 5 тис. м2″, — йдеться у повідомлення Держекоінспекції. 

атаки ДніпроГЕСу

атаки ДніпроГЕСу

атаки ДніпроГЕСу

Раніше ми повідомляли, що у Севастополі впав в море збитий російський Су-35 (ВІДЕО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *